Závěsy

Naše společnost Vám zajistí kompletní dodávku a instalaci závěsů na klíč. U nás nehraje roli, zda potřebujete závěs domů na jedno okno, nebo vybavit celý hotel či kulturní dům. Na výběr je z látek stínících (transparentní a polotransparentní) či zatemňovacích (Blackout, Dimout), vzorovaných a sametových v mnoha barvách a gramážích. Závěsy jsou šité na míru zadavatele a provedení způsobu uchycení ke garnýži se zhotovuje vždy podle požadavků (řasící páska s háčky, tkalouny, garážové kroužky, plachtová oka, atp.). Většina látek disponuje certifikáty akustické pohltivosti a nehořlavosti.

Samozřejmostí je také kompletní dodávka záclon, garnýží a kolejnic. Pokud potřebujete zabránit úniku tepla či zlepšit akustické vlastnosti místnosti závěsy, navštivte stránku Funkční závěsy, kde se o této problematice dozvíte více.

Pro zjištění orientační ceny závěsů můžete použít náš jedinečný Konfigurátor opon a závěsů, případně kontaktujte naše zaměstnance, kteří Vám rádi poradí a navrhnou vhodné řešení.

Baletní tyče

Baletní tyč je po baletizolu základem každého baletního sálu. Naše baletní tyče splňují nejnáročnější požadavky každodenního provozu profesionálních zkušeben nebo tanečních sálů uměleckých škol.

Velkou výhodou je výroba držáků a stojanů na zakázku, kde si můžete přizpůsobit tvar držáku nebo jeho barvu. Zábradlí dodáváme jako dubovou kulatinu, pečlivě ohoblovanou a přebroušenou a opatřenou bezbarvým nátěrem, aby nedocházelo ke "chlupatění" držadla.

Vyrábíme baletní tyče s instalací do země anebo na stěnu. U stojanů si můžete zadat i tvar spodní základny. Kromě standardizované výšky 94 cm u spodní hrany baletní tyče vyrábíme i baletní tyče a stojany s individuální výškou.

Samozřejmostí je také dodávka baletních tyčí a držáku s dvojí instalací držadel pro dospělé a děti.

Novinkou v našem portfoliu jsou i mobilní baletní tyče, které můžete po baletním sále přemisťovat. U vybraných výrobků si můžete opět zvolit tvar základny. Další možností jsou baletní tyče s nastavitelnou výškou, pro univerzální použití.

Zrcadla

Pro baletní sály, cvičební studia anebo do domácích koutků instalujeme a dodáváme bezpečnostní zrcadla o síle 5 mm. Zrcadla instalujeme plošným lepením, které zajišťuje bezpečnost při případném poškození. Tabule se tak nerozsype a je tedy bezpečná pro provoz i v Základních uměleckých školách. Dle přání zákazníka jsou pak zrcadla buď dodávána bezrámově anebo s instalací do rámu. Nejčastější rámovou konstrukcí je lišta Coppélia, která ladí s obvodovými lištami baletizolu v jednom a tom samém odstínu.

Pro zrcadlové stěny montujeme i vyrovnávací rošty pro dokonale rovnou plochu, aby zrcadla nezkreslovala svůj obraz. Vyrovnávací rošt se osadí OSB deskou, na kterou se pak lepí samotné zrcadlo.

Základem pro výrobu zrcadel jsou skleněné desky o velikosti šířka 160 cm x výška 240 cm. Zrcadla v tomto anebo jiném formátu dodáváme vždy po okrajích zabroušená. Větší formáty zrcadel se vyrábí na zakázku dle přání klienta.

Do zrcadel je možné předpřipravit i montážní otvory pro nástěnnou instalaci baletních tyčí.

Baletní a taneční povrchy, baletizoly

V dřívějších dobách byly taneční povrchy (podlahy pro tanec či balet) nazývány skoro výhradně baletizol nebo také baletisol. Tyto produkty lze využít též jako podlahy pro eventy, či podlahy pro módní přehlídky. Baletní povrchy dodáváme do škol, ZUŠ, divadel, sálů pro módní přehlídky a nejrůznější eventy. Vyberte si z nejkvalitnějších a cenově dostupných baletních povrchů. Při jejich výběru se můžete opřít o naše dlouholeté zkušenosti.

Pokud hledáte baletizol vhodnější na domácí trénování či potřebujete mobilní povrch, je pro Vás Coppélia® jasnou volbou. Největší výběr barev a optimální podmínky pro časté balení a přemisťování z něj činí jedničku v prodeji.

Provádíme profesionální instalaci těchto povrchů do tanečních zkušeben, vč. příslušných podlahářských prací.
Využít můžete také jedinečné spojení baletizolu s měkkou a vysoce odolnou gumokorkovou podložkou, která udělá z Vaší baletní podlahy velmi pohodlné místo pro trénink baletu, tance, gymnastiky nebo aerobiku. Velmi vhodná kombinace je s baletním povrchem Coppélia®, kde dosáhnete vynikajícího utlumení dopadu za stále nižší cenu než u nejdražších baletních povrchů.

K baletizolu dodáváme také PVC taneční pásky pro spojování baletních povrchů a čistič Coppélius, který nemění optimální skluzové vlastnosti povrchu, je PH neutrální a velmi šetrný k pokožce.

Podlahářské práce

Podlaháři naší společnosti Vám na klíč vyhotoví kompletní realizaci podlahy z jakéhokoliv materiálu. Provádíme nejen pokládku nových krytin, ale i renovace podlah. Mezi standardní služby našich techniků patří také bezplatné obhlídky prostoru a jejich zaměření vč. zpracování podrobných rozpočtů. Na provedené práce poskytujeme záruku.

Cílovou skupinou podlahářských prací jsou divadla, kina, společenské prostory, hotely, školy a komerční sféra i budovy institucí. Klademe důraz na vysokou kvalitu provedených prací a používáme jen prémiovou stavební chemii.

Provádíme veškerý podlahářský servis spojený s komerčním prostředím. Profesionalita a douholeté zkušenosti Vám zaručí velmi pečlivé provedení a dlouhotrvající radost z nové podlahy. Při realizaci jakékoliv podlahy používáme prémiovou stavební chemii a podlahářské směsi. Zejména pokládka baletizolů vyžaduje disperzní lepidla v nejvyšší jakosti.

Hlavní doménou naší společnosti jsou tyto podlahářské práce:

Naše firma je připravena realizovat podlahářské práce kdekoliv na území České a Slovenské republiky.

Mezi nejvýznamnější reference podlahářských prací patří: