Podlahové krytiny

Koberce, jevištní koberce, baletizoly, ségly, vinylové podlahy. Naše společnost provádí profesionální pokládku jevištních i hledištních koberců vč. olištování, soklů apod. Pokud však potřebujete podlahu mobilní, koberec Vám ušijeme a baletizol nařežeme na míru a můžete jej tak kdykoliv sklidit a uschovat.

Absolutní jedničkou mezi jevištními koberci je Melody 425. Tento koberec typu Ségl s dvojitě tkanou přízí se vyznačuje vysokou pevností a odolností např. při stěhování a kotvení kulis k podlaze vruty. Variantou je také Melody 700+ s pogumovaným podkladem pro lepší stabilitu při mobilní pokládce na hladký povrch.

Baletizoly, neboli baletní povrchy, lze používat na tancování, balet, sportování, divadelní představení, přehlídky atd. Škálu využití rozšiřuje možnost instalace trvalé, semipermanetní či mobilní. O těchto površích se více dozvíte v sekci Baletní a taneční povrchy.

Pódiové podesty

Ať už ve svém interiéru či exteriéru plánujete trvalou instalaci pódia či jevištní podesty, nebo dáte přednost instalaci a demontáži dle aktuální potřeby, s podestami, které máme v naší nabídce vždy najdeme správnou volbu.

Velkou výhodou je u nás možnost výběru od několika výrobců. Dodáváme tak podesty od firem APQ, Kleu či NivTec. Každá značka má svoje specifika a jejich znalost našeho proškoleného personálu Vám usnadní rozhodování při jejich pořízení.

S výběrem té nejvhodnější varianty systému jevištních podest Vám rád poradí náš proškolený personál.

Pódiové platformy obecně známé jako praktikáble najdou široké využití. Můžete z nich postavit jeviště, tribuny, koncertní pódia, přehlídková mola nebo je můžete použít jako elevaci hlediště kulturních zařízení.

Podesty lze libovolně vybavit pevnými či teleskopickými nohami stejně jako nekonečnými možnostmi příslušenství v podobě zábradlí, konektorů, skirtingů, schodů nebo transportních vozíků.

Všechny prodávané produkty jsou s evropskou certifikací a vyráběné na území EU.

Kolejnicové a dráhové systémy, garnýže

Součástí každého společenského sálu jsou zpravidla závěsy a záclony. A protože každá instalace má svoje specifika a požadavky klientů jsou rozmanité, jsme jedinnou firmou na trhu, u které najdete nejen kolejnice závěsů vlastní výroby, ale držíme skladem, bez nadsázky, kolejnice z celého světa. Jsme připraveni Vám vyhovět cenově dostupnými projektovými kolejnicemi i designově náročnými kolejnicemi.

Do historických objektů, kam se moderní hliníkové systémy nehodí, dodáváme klasické dekorativní garnýže vyrobené z ušlechtilých kovů, přičemž si můžete vybírat z nejrůznějších provedení. Mosazné, měděné, stříbrné či dokonce s imitací kamene a s nepřeberným množstvím koncovek a konzol, které dodají celé garnýži správný punc noblesy.

Pakliže upřednostňujete nenáročnou manipulaci pomocí servopohonů, elektrické garnýže jsou správnou cestou jak udělat z obyčejných závěsů závěsy pro 21. století. Elektromotorické kolejnice dodáváme s přípravou pro napojení na tzv. chytré řídící systémy nebo s rádiovými dálkovými ovladači. Ovládání lze napojit i na klasické vypínače.

Plánujete-li do svého prostoru nové závěsy a kolejnice, obraťte se na náš tým. Zhodnotíme Vaše požadavky a vybereme ten správný typ kolejnice

Závěsy

Naše společnost Vám zajistí kompletní dodávku a instalaci závěsů na klíč. U nás nehraje roli, zda potřebujete závěs domů na jedno okno, nebo vybavit celý hotel či kulturní dům. Na výběr je z látek stínících (transparentní a polotransparentní) či zatemňovacích (Blackout, Dimout), vzorovaných a sametových v mnoha barvách a gramážích. Závěsy jsou šité na míru zadavatele a provedení způsobu uchycení ke garnýži se zhotovuje vždy podle požadavků (řasící páska s háčky, tkalouny, garážové kroužky, plachtová oka, atp.). Většina látek disponuje certifikáty akustické pohltivosti a nehořlavosti.

Samozřejmostí je také kompletní dodávka záclon, garnýží a kolejnic. Pokud potřebujete zabránit úniku tepla či zlepšit akustické vlastnosti místnosti závěsy, navštivte stránku Funkční závěsy, kde se o této problematice dozvíte více.

Pro zjištění orientační ceny závěsů můžete použít náš jedinečný Konfigurátor opon a závěsů, případně kontaktujte naše zaměstnance, kteří Vám rádi poradí a navrhnou vhodné řešení.

Podlahářské práce

Podlaháři naší společnosti Vám na klíč vyhotoví kompletní realizaci podlahy z jakéhokoliv materiálu. Provádíme nejen pokládku nových krytin, ale i renovace podlah. Mezi standardní služby našich techniků patří také bezplatné obhlídky prostoru a jejich zaměření vč. zpracování podrobných rozpočtů. Na provedené práce poskytujeme záruku.

Cílovou skupinou podlahářských prací jsou divadla, kina, společenské prostory, hotely, školy a komerční sféra i budovy institucí. Klademe důraz na vysokou kvalitu provedených prací a používáme jen prémiovou stavební chemii.

Provádíme veškerý podlahářský servis spojený s komerčním prostředím. Profesionalita a douholeté zkušenosti Vám zaručí velmi pečlivé provedení a dlouhotrvající radost z nové podlahy. Při realizaci jakékoliv podlahy používáme prémiovou stavební chemii a podlahářské směsi. Zejména pokládka baletizolů vyžaduje disperzní lepidla v nejvyšší jakosti.

Hlavní doménou naší společnosti jsou tyto podlahářské práce:

Naše firma je připravena realizovat podlahářské práce kdekoliv na území České a Slovenské republiky.

Mezi nejvýznamnější reference podlahářských prací patří: