Baletní a taneční povrchy, baletizoly

V dřívějších dobách byly taneční povrchy (podlahy pro tanec či balet) nazývány skoro výhradně baletizol nebo také baletisol. Tyto produkty lze využít též jako podlahy pro eventy, či podlahy pro módní přehlídky. Baletní povrchy (též známé jako baletizol) dodáváme do škol, ZUŠ, divadel, sálů pro módní přehlídky a nejrůznější eventy. Protože i tanec je možné považovat za sport, můžeme baletizol považovat i za sportovní povrch. Vyberte si z nejkvalitnějších a cenově dostupných baletních povrchů. Naše baletní povrchy se opírají o dlouholeté zkušenosti.

Pokud hledáte baletizol vhodnější na domácí trénování či potřebujete mobilní povrch, je pro Vás Coppélia® jasnou volbou. Největší výběr barev a optimální podmínky pro časté balení a přemisťování činí z tohoto baletizolu jedničku v prodeji.

Provádíme profesionální instalaci baletních povrchů do tanečních zkušeben, vč. příslušných podlahářských prací.
Využít můžete také jedinečné spojení baletizolu s měkkou a vysoce odolnou gumokorkovou podložkou, která udělá z Vaší baletní podlahy velmi pohodlné místo pro trénink baletu, tance, gymnastiky nebo aerobiku. Velmi vhodná kombinace je s baletním povrchem Coppélia®, kde dosáhnete vynikajícího utlumení dopadu za stále nižší cenu než u nejdražších baletních povrchů.

K baletizolu dodáváme také PVC taneční pásky pro spojování baletních povrchů a čistič Coppélius, který nemění optimální skluzové vlastnosti povrchu, je PH neutrální a velmi šetrný k pokožce.

2022 © Divadelní služby Plzeň - Všechna práva vyhrazena
Webdesign: Yellow Faktory