Jevištní textilie - opony

Naše společnost Vám zajistí kompletní dodávku a instalaci textilního vybavení. Poskytujeme odborné šití opon, jevištních textilií, zatemňovacích či akustických závěsů. Provádíme kompletní realizace od projektu až po konečnou instalaci. Bohatý výběr bavlněných sametů či sametů s technologií Trevira CS otevírá nepřeberné možnosti výběru kvality a barev pro danou aplikaci.

Samety pro opony a závěsy vedeme skladem ve 20 odstínech a minimální skladovou zásobou 300 běžných metrů od každého odstínu a kvality. Základní samety pro opony a závěsy nabízíme ve třech kvalitách - Nora 390 g/m²  pro malé či střední opony a závěsy Claudia 470g/m² a Scarlet 520 g/m² pro střední či velké opony a závěsy. Samety jsou v šíři 140 cm a lze je dodávat s protipožární úpravou, kterou certifikujeme se zkušebními ústavy České republiky.

Opona Wagner

Specifický druh otevírání opony typu Wagner vyžaduje i specifický druh ušití vč. znalosti samotného pohonného ústrojí. Navzdory velmi malému zastoupení tohoto oponového systému v České republice jsme se již podíleli na úspěšných realizacích, např. v Národním domě Prostějov.

Francouzské opony / pařížské opony

Jako jediná firma v České republice nabízíme výrobu a šití francouzských opon, resp. pařížských opon vč. mechanismů pro jejich ovládání - vytahování. Dlouholeté zkušenosti získané šitím klasických opon zúročujeme v technologii postupu pro výrobu francouzských opon.

Malované opony / Malířská plátna

Dodáváme a instalujeme slavnostní malované opony v jakémkoli rozměru. Malířská plátna pro velké kompozice sešíváme unikátní technologií se zárukou 50 let.

Dodáváme malířská plátna a podkladový materiál (100% len) pro malované opony. Zakázkově vyráběné podklady pro malované opony šijeme, opatřujeme vypínacími oky a montujeme do připravených rámů. Malířská plátna dodáváme v šíři 150 cm, 220 cm, 240 cm nebo 300 cm.

2023 © Divadelní služby Plzeň - Všechna práva vyhrazena
Webdesign: Yellow Faktory